DOSSIERS
Alle dossiers
Gepubliceerd op maandag 28 september 2026
LS&R 2470

Laatste kans: aanmelden voor het BIE-symposium op woensdag 30 september 2026

Op woensdag 30 september 2026 organiseren we samen met het tijdschrift Berichten Industriële Eigendom het BIE-symposium. U kunt zich nog aanmelden.

Onder leiding van de voorzitter van de redactie van de BIE, Prof.mr. C.J.J.C. (Constant) van Nispen, bespreken we tijdens dit symposium de recente ontwikkelingen van het Unified Patent Court (UPC).

Een mooie selectie van experts en rechters bespreken samen met u de volgende onderwerpen:

  • Preliminary measures - update rechtspraak door Anne Marie Verschuur (De Brauw Blackstone Westbroek)
  • Inventiviteitstoetsing in het UPC en verschillen met de Nederlandse / EPO praktijk door Theo Blomme (HOYNG ROKH MONEGIER)
  • Update Pharma / life sciences rechtspraak door Barbara Mooij (Brinkhof)
  • Procesrecht / case management door Geert Theuws (Winston Taylor)
  • Cross-border: toepassing BSH (Fujifilm) door Hiske Roos (Carpmaels & Ransford)

Verder zijn Rian Kalden, Margot Kokke, Peter Blok, Robert van Peursem, Edger Brinkman en Willem Hoyng aanwezig om commentaar te leveren vanuit UPC perspectief.

Abonnees van de BIE krijgen korting

Hebt u een abonnement op het tijdschrift Berichten Indrustriële Eigendom? Dan kunt u zich aanmelden voor Prijs Anders en krijgt u € 200 korting.

Dit geldt ook als u nu een abonnement op de BIE neemt. Bovendien krijgt u de nummers van 2026 dan toegestuurd. Het abonnement loopt door tot wederopzegging. Hierop zijn onze Algemene Voorwaarden van toepassing.

Aanmelden voor het tijdschrift kan via info@delex.nl of onze website.

Praktische informatie

Datum: Woensdag 30 september 2026
Tijd: 13.30 - 17.15 uur (inloop vanaf 13.00, vanaf 17.15 borrel)
Accreditatie: 3 PO punten
Locatie: Het auditorium van De Brauw Blackstone Westbroek, Amsterdam. Adres: Burgerweeshuispad 201